Antyalergiczny, czyli hipoalergiczny proszek do prania – kto powinien go stosować?

Antyalergiczny proszek do prania - Mr. ZIGGI

Autor: Mr. Ziggi
Dodano: 12 września 2019

Czy wiesz, że na alergie cierpi dziś nawet 40% Polaków, a liczba ta ciągle rośnie? Stąd tak wiele hipoalergicznych kosmetyków i środków czystości dostępnych na sklepowych półkach. Kiedy warto sięgnąć po antyalergiczny proszek do prania i po czym rozpoznać, że taki produkt naprawdę działa? Zobacz!

Z tego artykułu dowiesz się:

Antyalergiczny proszek do prania – w trosce o zdrowie dzieci

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej podatną na podrażnienia skórę mają niemowlęta i dzieci, i to właśnie ich ubrania powinny być bezwzględnie prane w detergentach przetestowanych dermatologicznie. Zakłada się, że stosowanie hipoalergicznych proszków do prania jest konieczne przez pierwszy rok życia dziecka, choć rodzice często sięgają po niego także później.

Proszki antyalergiczne – kiedy jeszcze należy z nich korzystać?

Zdjąłeś z suszarki świeżo wypraną, pachnącą koszulę, założyłeś na siebie i… już po chwili nie mogłeś powstrzymać się od drapania, a na Twojej skórze pojawiła się swędząca wysypka. A może pranie ręczników sprawia, że wycieranie się nimi podrażnia Twoją skórę? Brzmi znajomo? Należysz zatem do grona osób z alergią kontaktową, która wbrew pozorom dotyka wielu dorosłych. W takim przypadku powinieneś korzystać z hipoalergicznych detergentów. Przetestowane dermatologicznie środki sprawdzą się także w przypadku osób ze stwierdzonymi chorobami skórnymi, a przede wszystkim z atopowym zapaleniem skóry. Dobry, antyalergiczny proszek do prania może okazać się dla nich wybawieniem. Dzięki proszkom hipoalergicznym Twoje stopy również pozostaną bezpieczne – pranie butów w pralce też będzie możliwe. Nie zapominajmy o tym, że pranie kołdry też jest istotne – to właśnie w niej gromadzi się wiele niebezpiecznych roztoczy kurzu domowego.

Hipoalergiczny i dezynfekujący proszek Mr. ZIGGI 5 kg Color
Dezynfekujący proszek do prania Mr. ZIGGI 2,55 kg Color
Dezynfekujący proszek proszek Mr. ZIGGI 500 g Color

Proszek do prania Mr. ZIGGI Color 5 kg – 70 prań – 50 dezynfekcji

Proszek do prania Mr. ZIGGI Color 2,5 kg – 35 prań – 25 dezynfekcji

Proszek do prania Mr. ZIGGI Color 500 g – 7 prań – 5 dezynfekcji

Antyalergiczny proszek do prania Mr. ZIGGI – czy jest naprawdę bezpieczny?

Przyglądając się etykietom detergentów do prania, zauważyłeś, że słowo „hipoalergiczny” lub „antyalergiczny” pojawia się na co drugim z nich? Warto wiedzieć, że większość z nich jest badana jedynie z zastosowaniem prostych metod płatkowych i koszulkowych. Choć nie można powiedzieć, że testy te są nieskuteczne, gwarancję pełnej hipoalergiczności mogą zapewnić jedynie zaawansowane badania dermatologiczne, którym są poddawane proszki do prania Mr. ZIGGI.

Czy antyalergiczne proszki do prania są etyczne?

Hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI nie są testowane na zwierzętach. Możesz więc śmiało sięgać po nie, jeśli jesteś odpowiedzialnym konsumentem i zawsze zwracasz uwagę na to, czy kupowane przez Ciebie produkty powstają w zgodzie z zasadami cruelty-free.

Proszek do prania – antyalergiczny Mr. ZIGGI o potwierdzonym działaniu

Warto pamiętać o tym, że proszki do prania Mr. ZIGGI mają certyfikat dla produktów biobójczych wydany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu usuwają nie tylko same alergeny, ale również roztocza (przeczytaj więcej o alergii na roztocza: https://mr-ziggi.pl/alergia-na-roztocza/), które są ich przyczyną, a zatem są podwójnie skuteczne. Jak usunąć roztocza? Tylko z produktami Mr. ZIGGI!

Przyjrzyj się pełnej ofercie Mr. ZIGGI, ponieważ z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej artykułów i porad

Pranie syntetyczne - co to jest i na czym polega syntetyczne pranie?
Praie ręczne, jak prać ręcznie. Jak zrobić pranie ręczne
Jak usunąć wosk z ubrania?
Zafarbowane ubrania, jak odbarwić zafarbowane ubrania?
Pranie czapki z daszkiem w pralce