Proszki hipoalergiczne i dezynfekujące
Mr. ZIGGI

Proszki hipoalergiczne do prania Mr. ZIGGI to nowoczesne, przebadane dermatologicznie środki piorące, które zwalczają roztocza, bakterie i grzyby. Działają skuteczne nawet w niskich temperaturach, dzięki czemu pozwolą Ci zadbać nie tylko o czystość tkanin, ale i o ich trwałość. Pakowany w kartonowe opakowanie proszek do prania Mr. ZIGGI jest przyjazny dla środowiska – jego skład jest wolny od fosforanów i zeolitów, a przy produkcji wykorzystuje się odnawialne źródła energii. Korzystając z produktów Mr. ZIGGI dbasz o bezpieczeństwo swojej wrażliwej skóry i delikatnych tkanin oraz chronisz środowisko naturalne!

Wybierz swój dezynfekujący proszek do prania Mr. ZIGGI!

Hipoalergiczny proszek do prania Mr. ZIGGI

Kupiłam na próbę mały proszek do kolorów. Bardzo wydajny i nareszcie nie mam zacieków na czarnych rzeczach.
Bardzo polecam.

Ekologiczny i jednocześnie skuteczny dezynfekujący proszek do prania. I dodatkowo tworzony w bezpiecznych dla środowiska warunkach! W końcu to, czego szukałam :)

Świetne proszki hipoalergiczne. Delikatnie pachnie. Moje ciemne pranie nareszcie nie pachnie dziwnie po praniu. Wszystko świeże. Białe pranie bardzo ładnie doprane. Uważam, że te proszki to strzał w 10-tke. Kupowałam 500g opakowania na próbę, ale zamawiam teraz już 5kg :)

Kupiłam przypadkiem, bo akurat był w promocji. Nie zajmuje dużo miejsca w łazience, bo opakowanie małe (wzięłam półkilowe). Delikatnie pachnie i wygląd na to, że wszystko jest wyprane jak trzeba. Do tego ekologiczny. Pozytywne zaskoczenie.

Wypróbowałam, bo mam w domu synka uczulonego na roztocza i ja sama mam alergię na detergenty… muszę przyznać REWELACJA. Piorą dobrze, zarówno proszek, jak i płyn, zapach leciutki, miły, nie drażni nosa, możliwość pozbycia się roztoczy już w 40 stopniach, więc można prać kolorową pościel już bez wcześniejszego wymrażania lub prania na 60 stopni ryzykując skurczenie i wyblaknięcie materiału.

Dodatkowo likwiduje roztocza, a to jest super alternatywa dla alergików. Już nie są skazani tylko na drogie apteczne specyfiki do prania. Dla mnie rewelacja.

Ja dwa miesiące temu przerzuciłam się na Mr. ZIGGI i jestem super zadowolona pranie super. A ostatnio nawet umyłam płynem podłogę i z rozpędu uprałam narożnik. Efekt zadowalający ;)

Piorę tylko w Mr. ZIGGI. Proszek jest naprawdę super :) polecam wszystkim

Wcześniej kupowałam drogie zagraniczne proszki do zabicia roztoczy, teraz zdecydowanie będę używać Mr. ZIGGI… Do tego proszek nie szkodzi środowisku i cena bardzo atrakcyjna. Polecam

Hipoalergiczny proszek do dezynfekcji dostosowany do Twoich potrzeb!

Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne. Uważne słuchanie o potrzebach i wymaganiach stawianym proszkom do prania pozwoliły nam stworzyć produkty Mr. ZIGGI. Dezynfekujący proszek do prania o właściwościach hipoalergicznych jest ewenementem na rynku – między innymi dlatego ten wyjątkowy monoprodukt spotkał się z takim uznaniem.

Kupując hipoalergiczny dezynfekujący proszek do prania Mr. ZIGGI, zyskujesz pewność: zadbasz o skórę, materiały i o środowisko jednocześnie!

Poznaj proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI

Hipoalergiczny i dezynfekujący proszek Mr. ZIGGI 5 kg Color

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color 5 kg – 70 prań – 50 dezynfekcji

Dezynfekujący proszek do prania Mr. ZIGGI 2,55 kg Color

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color 2,5 kg – 35 prań – 25 dezynfekcji

Dezynfekujący proszek proszek Mr. ZIGGI 500 g Color

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color 500 g – 7 prań – 5 dezynfekcji

Dezynfekujący proszek Mr. ZIGGI 5 kg White

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI White 5 kg – 70 prań – 50 dezynfekcji

Proszek hipoalergiczny Mr. ZIGGI 2,55 kg White

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI White 2,5 kg – 35 prań – 25 dezynfekcji

Proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI 500 g White

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI White 500 g – 7 prań – 5 dezynfekcji

Hipoalergiczne proszki do prania Mr. ZIGGI – co je wyróżnia?

Hipoalergiczny proszek do prania - proszki Mr. ZIGGI

HIPOALERGICZNE

Szacuje się, że nawet 40% Polaków zmaga się z różnego rodzaju alergiami. Jedną z przyczyn jest dobór nieodpowiednich środków piorących – w składzie konwencjonalnych produktów można znaleźć składniki podrażniające skórę, alergeny oraz substancje, które niedokładnie wypłukują się z tkanin.

Hipoalergiczny proszek do prania Mr. ZIGGI został stworzony właśnie z myślą o osobach ze skłonnością do uczuleń. Ich skład jest pozbawiony nie tylko alergenów, ale też np. silnych substancji zapachowych.

Proszki do prania Mr. ZIGGI są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne dla skóry. Podczas gdy zwykłe środki piorące są poddawane jedynie prostym badaniom płatkowym i koszulkowym, proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI przechodzą także zaawansowane testy dermatologiczne. Dodatkowo, Mr. ZIGGI to środki o właściwościach dezynfekujących. Zwalczają nie tylko alergeny, ale też m. in. roztocza kurzu domowego, które są częstą przyczyną uczuleń.

Proszek hipoalergiczny i dezynfekujący Mr. ZIGGI

DEZYNFEKUJĄCE

Hipoalergiczne proszki do prania Mr. ZIGGI to jedyne na rynku monoprodukty o właściwościach dezynfekujących. Są skuteczne już w 40 stopniach Celsjusza. Aby zdezynfekować ubrania i pościel wystarczy zwykłe pranie, bez konieczności wyparzania tkanin czy dodawania inwazyjnych środków. Dzięki temu nie musisz martwić się, że zniszczysz delikatne ubrania – Mr. ZIGGI jest równie łagodny dla tkanin, jak i dla Twojej skóry.

Proszek do prania Mr. ZIGGI nie tylko usuwa zabrudzenia, ale także skutecznie rozprawia się z roztoczami, bakteriami i grzybami. To działanie jest szczególnie ważne dla alergików, osób ze skłonnością do dolegliwości skórnych i dzieci.

Dezynfekujące właściwości proszków i płynów Mr. ZIGGI potwierdzają renomowane instytuty i uczelnie w całej Europie. Co ważne, środki te są zatwierdzone przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Oznacza to, że ich działanie dezynfekujące zostało udowodnione w rygorystycznych testach.

Proszek dezynfekujący Mr. ZIGGI - proszki do prania

ZWALCZA ROZTOCZA

Proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI to środki skutecznie zwalczające roztocza. Ich łagodna, proekologiczna formuła została opracowana w taki sposób, by uwzględniać pod tym względem potrzeby dorosłych i dzieci.

W ich składzie nie znajdziesz alergenów ani drażniących substancji, które mogłyby zaszkodzić delikatnej skórze dziecka – także, gdy Twoja pociecha ma skłonność do uczuleń. Wszystkie produkty Mr. ZIGGI przechodzą rygorystyczne testy dermatologiczne, dlatego możesz mieć pewność, że są bezpieczne dla skóry osób w każdym wieku.

Tym, co odróżnia produkty Mr. ZIGGI od innych środków piorących, są właściwości roztoczobójcze. Już podczas zwykłego prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza skutecznie zwalczają najczęstszą przyczynę alergii i infekcji układu oddechowego – roztocza kurzu domowego. Nie musisz już wygotowywać pościeli. Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka będzie o wiele łatwiejsze.

Proszek do prania dezynfekujący - Mr. ZIGGI

PROEKOLOGICZNE

Mr. ZIGGI dba nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej skóry, ale i planety. Nasze proszki dezynfekujące do prania są całkowicie biodegradowalne. Mają łagodny, proekologiczny skład, pozbawiony środków szkodliwych dla środowiska naturalnego. Wyeliminowaliśmy obecne w większości proszków fosforany i zeolity, których stosowanie szkodliwie wpływa na wodne ekosystemy. Rezygnując z tych substancji, mogliśmy stworzyć środki do prania, które całkowicie rozpuszczają się w wodzie, a dzięki temu – nie tworzą osadów na dnach rzek i jezior.

Produkty Mr. ZIGGI są wytwarzane w podlaskich zakładach Clovin SA, które stale dążą do zmniejszenia negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne. Nawet 50% wykorzystywanej energii pochodzi z paneli fotowoltaicznych. Co więcej, środki piorące Mr. ZIGGI powstają tzw. metodą suchą, co pozwala obniżyć zużycie energii elektrycznej do 70% w porównaniu z konwencjonalnym procesem produkcji. Z kolei opakowania produktów Mr. ZIGGI są wykonane z kartonu pochodzącego w 60% z recyklingu, który w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia.

Dezynfekujący proszek do prania - Mr. ZIGGI

NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

Proekologiczne środki piorące Mr. ZIGGI powstają z najwyższą troską o środowisko naturalne. Dlatego  proszki hipoalergiczne nie są testowane na zwierzętach. Środki piorące Mr. ZIGGI są wytwarzane w polskich zakładach Clovin SA, które nie prowadzą i nie zlecają takich testów dla żadnego ze swoich produktów.
Dzięki rozwojowi technologii, testowanie detergentów na zwierzętach nie jest już konieczne. Zaawansowane badania laboratoryjne są nowoczesnym, etycznym, a przede wszystkim – całkowicie skutecznym rozwiązaniem. Wszystkie produkty Mr. ZIGGI zostały przed wprowadzeniem na rynek poddane kompleksowym testom dermatologicznym. Dają one 100% pewności, że nasze proszki dezynfekujące są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI

WYDAJNE

Proszek dezynfekujący Mr. ZIGGI to ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz obniżyć codzienne koszty prania. Nasze produkty są bardziej wydajne od zwykłych detergentów, dlatego opakowanie o tej samej pojemności wystarcza na dłużej.
Jak to możliwe? Proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI są produkowane przy wykorzystaniu innowacyjnej, ultranowoczesnej technologii, dzięki czemu są bardziej skoncentrowane. Zawartość niejonowych środków powierzchniowo czynnych sprawia, że proszek do prania, łącząc brud z wodą, łatwiej oddziela go od tkaniny. W efekcie potrzebujesz mniejszej ilości produktu, by uzyskać równie czyste pranie.
Co to oznacza w praktyce? Oszczędność nawet 40 prań! Niektórzy producenci rekomendują każdorazowe użycie nawet 100 g środka. Używając Mr. ZIGGI potrzebujesz jedynie 71,4 g środka, aby wyprać średnio zabrudzone tkaniny o wadze 4,5 kg, co na 100 prań daje oszczędność blisko 2,9 kg, czyli 40 kolejnych prań.

Proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI – skład

Dezynfekujący proszek proszek Mr. ZIGGI 500 g Color

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color

Zawiera (składniki): 5-<15% - anionowe związki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu; <5% - niejonowe związki powierzchniowo czynne oraz rozjaśniacze optyczne, enzymy, kompozycja zapachowa. Substancje czynne: 100g produktu zawiera substancje czynne: kwas nadoctowy 0,67g/100g (powstaje in situ z prekursorów; węgla sodu, związku z nadtlenkiem wodoru 5g/100g oraz TAED 1g/100g). Zawiera: Węglan sodu, związek z nadtlenkiem wodoru, kwas benzenosulfonowy 4-C10-13-sec, pochodne alkilowe.

Proszki hipoalergiczne Mr. ZIGGI 500 g White

Proszek dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI White

Zawiera (składniki): 5-<15% - anionowe związki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu; <5% - niejonowe związki powierzchniowo czynne oraz rozjaśniacze optyczne, enzymy, kompozycja zapachowa. Substancje czynne: 100g produktu zawiera substancje czynne: kwas nadoctowy 0,67g/100g (powstaje in situ z prekursorów; węgla sodu, związku z nadtlenkiem wodoru 5g/100g oraz TAED 1g/100g).

Zawiera: Węglan sodu, związek z nadtlenkiem wodoru, kwas benzenosulfonowy 4-C10-13-sec, pochodne alkilowe.

Przejdź do naszych artykułów i poradników, aby lepiej poznać nasze proszki hipoalergiczne!

Zafarbowane ubrania, jak odbarwić zafarbowane ubrania?
Pranie czapki z daszkiem w pralce