Dezynfekujący i hipoalergiczny
płyn do prania Mr. ZIGGI

Środki do prania od Mr. ZIGGI to nowoczesne, innowacyjne produkty. Płyny do prania dla alergików są przebadane dermatologicznie, zwalczają roztocza, bakterie i grzyby. Działają skuteczne nawet w niskich temperaturach i są proekologiczne. Dzięki nim chronimy nie tylko naszą delikatną, skłonną do podrażnień skórę – dbamy również o bezpieczeństwo tkanin oraz minimalizujemy zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Czego chcieć więcej?

Wybierz swój płyn do prania – hipoalergiczny i dezynfekujący jednocześnie!

Płyn do prania hipoalergiczny Mr. ZIGGI - płyn do prania dla alergików

Do czego nadaje się płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI?

  • Dzięki niemu skutecznie oczyścisz pościel, usuwając z niej wszelkie zabrudzenia, w tym roztocze kurzu domowego.
  • Wypierzesz w nim buty – po wyjęciu z pralki będą czyste i bezpieczne dla Twojej skóry.
  • Zdezynfekujesz ręczniki, pozostawiając je miękkie i puszyste.
  • Mr. ZIGGI to doskonały płyn do prania dla alergików – nadaje się więc do prania dziecięcych ubranek czy pieluszek, a także innych materiałów, które mają bezpośredni kontakt z naszą skórą.
  • Usuniesz zanieczyszczenia przeniesione na sierści zwierząt.
  • Płyn do prania hipoalergiczny pozwoli Ci pozbyć się bakterii i nieprzyjemnego zapachu z ubrań sportowych.
  • Wypierzesz w nim delikatne tkaniny oraz te, które wymagają specjalnych warunków podczas prania – na przykład jeans czy jedwab.

Wybierz swój hipoalergiczny płyn do prania Mr. ZIGGI!

Dezynfekujący płyn do prania Mr. ZIGGI Color

Płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color 1500 ml – 21 prań – 15 dezynfekcji

Hipoalergiczny płyn do prania Mr. ZIGGI White

Płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI White 1500 ml – 21 prań – 15 dezynfekcji

Dezynfekujący płyn do prania dla alergików Mr. ZIGGI – poznaj jego cechy

Płyny do prania dla alergików od Mr. ZIGGI

HIPOALERGICZNY

Szacuje się, że nawet 40% Polaków zmaga się z różnego rodzaju alergiami. Jedną z przyczyn jest dobór nieodpowiednich środków piorących – w składzie konwencjonalnych produktów można znaleźć składniki podrażniające skórę, alergeny oraz substancje, które niedokładnie wypłukują się z tkanin.

Hipoalergiczna formuła produktów Mr. ZIGGI została stworzona właśnie z myślą o osobach ze skłonnością do uczuleń. Dzięki temu płyn do prania dla alergików od Mr. ZIGGI ma skład pozbawiony nie tylko alergenów, ale też np. silnych substancji zapachowych.

Płyny do prania Mr. ZIGGI są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne dla skóry. Podczas gdy zwykłe środki piorące są poddawane jedynie prostym badaniom płatkowym i koszulkowym, produkty Mr. ZIGGI przechodzą także zaawansowane testy dermatologiczne. Dodatkowo, Mr. ZIGGI to środki o właściwościach dezynfekujących. Zwalczają nie tylko alergeny, ale też m. in. roztocza kurzu domowego, które są częstą przyczyną uczuleń. Postaw na płyn dezynfekujący do prania od Mr. ZIGGI!

Płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI

DEZYNFEKUJĄCY

Płyny do prania dla alergików od Mr. ZIGGI to jedyne monoprodukty na rynku o właściwościach dezynfekujących. Są skuteczne już w 40 stopniach Celsjusza. Aby zdezynfekować ubrania i pościel wystarczy, że zrobisz zwykłe pranie i dodasz płyn dezynfekujący do prania, bez konieczności wyparzania tkanin czy dodawania inwazyjnych środków. Dzięki temu nie musisz martwić się, że zniszczysz delikatne ubrania – Mr. ZIGGI jest równie łagodny dla tkanin, jak i dla Twojej skóry.

Płyny piorące Mr. ZIGGI nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także skutecznie rozprawiają się z roztoczami, bakteriami i grzybami. To działanie jest szczególnie ważne dla alergików, osób ze skłonnością do dolegliwości skórnych i dzieci.

Dezynfekujące właściwości płynów Mr. ZIGGI potwierdzają renomowane instytuty i uczelnie w całej Europie. Co ważne, środki te są zatwierdzone przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Oznacza to, że ich działanie dezynfekujące zostało udowodnione w rygorystycznych testach.

Płyn do prania dla alergików - płyn Mr. ZIGGI

ZWALCZA ROZTOCZA

Produkty Mr. ZIGGI to środki skutecznie zwalczające roztocza. Ich łagodna, proekologiczna formuła została opracowana w taki sposób, by uwzględniać pod tym względem potrzeby dorosłych i dzieci.

Hipoalergiczny płyn do prania Mr. ZIGGI w składzie nie zawiera żadnych alergenów ani drażniących substancji, które mogłyby zaszkodzić delikatnej skórze dziecka – także wtedy, gdy Twoja pociecha ma skłonność do uczuleń. Wszystkie produkty Mr. ZIGGI przechodzą rygorystyczne testy dermatologiczne, dlatego możesz mieć pewność, że są bezpieczne dla skóry osób w każdym wieku.

Tym, co odróżnia płyny do prania Mr. ZIGGI od innych środków piorących, są właściwości roztoczobójcze. Już podczas zwykłego prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza skutecznie zwalczają najczęstszą przyczynę alergii i infekcji układu oddechowego – roztocza kurzu domowego. Nie musisz już wygotowywać pościeli. Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka będzie o wiele łatwiejsze.

Hipoalergiczny płyn do prania mr. ZIGGI

PROEKOLOGICZNY

Mr. ZIGGI dba nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej skóry, ale i planety. Nasze dezynfekujące płyny do prania są całkowicie biodegradowalne. Mają łagodny, proekologiczny skład, pozbawiony środków szkodliwych dla środowiska naturalnego.

Produkty Mr. ZIGGI są wytwarzane w podlaskich zakładach Clovin SA, które stale dążą do zmniejszenia negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne. Nawet 50% wykorzystywanej energii pochodzi z paneli fotowoltaicznych. Co więcej, środki piorące Mr. ZIGGI powstają tzw. metodą suchą, co pozwala obniżyć zużycie energii elektrycznej do 70% w porównaniu z konwencjonalnym procesem produkcji. Z kolei opakowania produktów Mr. ZIGGI są wykonane z kartonu pochodzącego w 60% z recyklingu, który w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia.

Płyn do prania hipoalergiczny Mr. ZIGGI

NIETESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Proekologiczne środki piorące Mr. ZIGGI powstają z najwyższą troską o środowisko naturalne. Dlatego nasze płyny dezynfekujące nie są testowane na zwierzętach. Środki piorące Mr. ZIGGI są wytwarzane w polskich zakładach Clovin SA, które nie prowadzą i nie zlecają takich testów dla żadnego ze swoich produktów.

Dzięki rozwojowi technologii, testowanie detergentów na zwierzętach nie jest już konieczne. Zaawansowane badania laboratoryjne są nowoczesnym, etycznym, a przede wszystkim – całkowicie skutecznym rozwiązaniem. Wszystkie produkty Mr. ZIGGI zostały przed wprowadzeniem na rynek poddane kompleksowym testom dermatologicznym. Dają one 100% pewności, że nasze płyny do prania dla alergików są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

Płyn do prania Mr. ZIGGI - płyn dezynfekujący

WYDAJNY

Płyny dezynfekujące Mr. ZIGGI to ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz obniżyć codzienne koszty prania. Nasze produkty są bardziej wydajne od zwykłych detergentów, dlatego opakowanie o tej samej pojemności wystarcza na dłużej.
Jak to możliwe? Płyny dezynfekujące Mr. ZIGGI są produkowane przy wykorzystaniu innowacyjnej, ultranowoczesnej technologii, dzięki czemu są bardziej skoncentrowane. Zawartość niejonowych środków powierzchniowo czynnych sprawia, że środki łącząc brud z wodą, łatwiej oddzielają go od tkaniny. W efekcie potrzebujesz mniejszej ilości produktu, by uzyskać równie czyste pranie.
Co to oznacza w praktyce? Oszczędność nawet 40 prań! Niektórzy producenci rekomendują każdorazowe użycie nawet 100 g środka. Używając Mr. ZIGGI potrzebujesz jedynie 71,4 g środka, aby wyprać średnio zabrudzone tkaniny o wadze 4,5 kg, co na 100 prań daje oszczędność blisko 2,9 kg, czyli 40 kolejnych prań. Twój hipoalergiczny płyn do prania starczy Ci na dłużej!

Płyn do prania – hipoalergiczny i skuteczny skład od Mr. ZIGGI

Dezynfekujący płyn do prania Mr. ZIGGI Color

Płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color

Zawiera (składniki): 5-<15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% - kationowe środki powierzchniowo czynne, oraz wybielacze optyczne, kompozycja zapachowa. Substancje czynne: 100 g preparatu zawiera następujące substancje czynne: Kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu), (iminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu)- 0,8 g, chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC)- 1,0 g.
Zawiera: Kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu),
(iminoimidokarbonylu, chorowodorek heksametylenu).

Hipoalergiczny płyn do prania Mr. ZIGGI White

Płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI White

Zawiera (składniki): 5-<15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% - kationowe środki powierzchniowo czynne, oraz wybielacze optyczne, kompozycja zapachowa. Substancje czynne: 100 g preparatu zawiera następujące substancje czynne: Kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu), (iminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu)- 0,8 g, chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC)- 1,0 g.
Zawiera: Kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu),
(iminoimidokarbonylu, chorowodorek heksametylenu).

Przejdź do naszych artykułów i poradników – zobacz, kiedy przyda Ci się płyn do prania dla alergików Mr. ZIGGI!

Zafarbowane ubrania, jak odbarwić zafarbowane ubrania?
Pranie czapki z daszkiem w pralce