Mr. ZIGGI do kupienia w sieci drogerii ROSSMANN

Mr. ZIGGI dostępny w sieci Rossmann

Autor: Mr. ZIGGI
Dodano: 23 czerwiec 2020

Hipoalergiczna linia środków piorąco–dezynfekujących Mr. ZIGGI stworzona przez Zygmunta Chajzera nabiera rozpędu. Oprócz popularnych sieci sklepów Auchan i POLOmarket , od czerwca produkty tej marki można zakupić również w drogeriach ROSSMANN.
W ofercie znajdują się proszki Mr. ZIGGI COLOR i WHITE w gramaturze 500 g oraz płyny do prania Mr. ZIGGI COLOR i WHITE w gramaturze 1,5 l.

„Bardzo nas cieszy, że tak znana i ceniona wśród konsumentów drogeria o zasięgu ogólnopolskim jaką jest ROSSMANN zdecydowała się na współpracę z polską marką Mr. ZIGGI. Od dłuższego czasu obserwujemy, jak rynek środków piorących ulega nieustannej transformacji. Obecne czasy zweryfikowały także podejście i oczekiwania Klienta.  Dziś nie wystarczy aby proszek dobrze prał. Coraz więcej Konsumentów szuka na półce produktów, które są hipoalergiczne, dezynfekujące i bezpieczne dla środowiska naturalnego jednocześnie, co też jest oznaką zmieniającej się świadomości i stylu życia. Tym bardziej cieszymy się, że mamy w swojej ofercie takie produkty.” – mówi Krzysztof Górny, Prezes Europe Distribution Group Sp. z .o.o. – wyłączny dystrybutor marki Mr. ZIGGI.

Mr. ZIGGI to nowoczesna linia proszków i płynów do prania tkanin białych i kolorowych. Produkty te są przebadane dermatologicznie, nie zawierają alergenów i silnych substancji zapachowych, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w praniu ubrań małych dzieci, alergików, czy też osób z problemami skórnymi.  Innowacyjny skład proszków  i płynów Mr. ZIGGI sprawia, że zwalczają one roztocza, bakterie i grzyby już w 40°C. Ich właściwości dezynfekujące są dużym atutem w codziennym użytkowaniu i znajdują zastosowanie nie tylko w praniu ubrań, ale również praniu ręczników, pościeli, czy też odzieży personelu medycznego, salonów fryzjerskich i SPA. Zarówno proszki, jak i płyny są biodegradowalne, mają łagodny proekologiczny skład, nie zawierają fosforanów i zeolitów, przez  co są bezpieczne dla zwierząt i środowiska naturalnego.

„Od ponad 15 lat obserwuję rynek środków piorących na polskim rynku, a także zmieniające się potrzeby i preferencje zakupowe Polaków w tym segmencie. Reprezentowałem jedną z najpopularniejszych marek w Polsce. Wiele lat doświadczenia, udział w targach i konferencjach, rozmowy z ludźmi i wsłuchiwanie się w ich potrzeby sprawiło, że dziś oddaję w ręce Konsumentów unikalny produkt o innowacyjnym składzie, który zaspokaja potrzeby współczesnego Klienta na wielu płaszczyznach, takich jak bezpieczeństwo, hipoalergiczność, czy też ekologia, odgrywająca coraz większa rolę w życiu współczesnego człowieka. Dlatego właśnie Marka Mr. ZIGGI została stworzona z myślą o tych konsumentach, którzy szukają prostych, przyjaznych środowisku rozwiązań, w przystępnej cenie, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych dla skóry dorosłych i dzieci.” mówi Zygmunt Chajzer pomysłodawca i właściciel Marki Mr. ZIGGI.

Proszki i płyny piorące marki Mr. ZIGGI, produkowane są w polskich zakładach Clovin,

a ich wyłącznym dystrybutorem jest firma Europe Distribution Group.
Produkty można zakupić również online poprzez oficjalny sklep marki: www.eurochemia.com

Więcej informacji na:

www.mr-ziggi.pl

FB: https://www.facebook.com/Mr.ZIGGI/

Instagram: https://www.instagram.com/mrziggiofficial/

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *