KONKURS  Z OKAZJI 2. URODZIN Mr. ZIGGI!

Świętujemy 2 urodziny naszej marki! Chcemy obchodzić je hucznie, dlatego wspólnie z Zygmuntem Chajzerem i Filipem Chajzerem organizujemy wkrótce urodzinową kolację! Jeśli macie ochotę dołączyć do naszego grona, to weźcie udział w organizowanym przez nas konkursie, w którym do wygrania jest wyjątkowy wieczór paczki znajomych z Zygmuntem i Filipem Chajzerami!

Chcemy, by jeszcze więcej osób mogło przekonać się o tym, że Mr. ZIGGI to Pranie, jakiego jeszcze nie było, dlatego konkurs organizujemy pod hasłem „Mr. ZIGGI – podziel się ze znajomymi!”.

Mr. ZIGGI to produkty 4w1 – skutecznie dopiorą Twoje brudne ubrania, zdezynfekują je, w dodatku są hipoalergiczne i ekonomiczne! Dlatego są doskonałe dla każdego! Podziel się Mr. ZIGGI ze swoimi bliskimi, niech oni także przekonają się o tym osobiście!

Pokaż innym, że Mr. ZIGGI pierze lepiej!

ZASADY KONKURSU

NAGRODY

Miejsce 1

Autora zwycięskiego zdjęcia wraz z ekipą czterech jego przyjaciół zapraszamy na urodzinową kolację i wspólne świętowanie 2. urodzin Mr. ZIGGI do Warszawy!

Miejsce 2

Roczny zapas proszku do prania Mr. ZIGGI COLOR i Mr. ZIGGI WHITE

Miejsce 3

Półroczny zapas proszku do prania Mr. ZIGGI COLOR i Mr. ZIGGI WHITE

REGULAMIN

Pełny regulamin konkursu jest dostępny w pliku poniżej.

Dlaczego Mr. ZIGGI pierze lepiej?

Mamy szereg argumentów dlaczego Mr. ZIGGI pierze lepiej. Wierzymy, że Ty też! Produkty Mr. ZIGGI to linia hipoalergicznych środków piorąco – dezynfekujących 4w1, które łączą w sobie cechy czyniące je lepszymi od produktów konkurencji!

1. Skuteczne

Wypiorą brudne ubrania całej Twojej rodziny, a nawet posłanie Twojego psa.

2. Hipoalergiczne

Ich właściwości sprawiają, że produktów Mr. ZIGGI możesz używać śmiało do prania ubranek małych dzieci i ubrań osób ze skórą skłonną do podrażnień i alergii.

3. Dezynfekują już w 40°C

Mr. ZIGGI skutecznie pierze i dezynfekuje już w 40°C dzięki czemu zarówno z ubrań – nawet tych najmłodszych członków Twojej rodziny jaki i z pościeli czy też z ręczników pozbędziesz się roztoczy oraz innych groźnych dla zdrowia bakterii, zachowując przy tym jakość materiałów.

4. Wydajne i ekonomiczne!

Środki Mr. ZIGGI są produkowane przy wykorzystaniu innowacyjnej, ultranowoczesnej technologii, dzięki czemu są bardziej skoncentrowane. Niektórzy producenci rekomendują każdorazowe użycie nawet 100 g środka. Używając Mr. ZIGGI potrzebujesz jedynie 71,4 g środka, aby wyprać średnio zabrudzone tkaniny o wadze 4,5 kg, co na 100 prań daje oszczędność blisko 2,9 kg, czyli 40 kolejnych prań!