MR. ZIGGI PRANIE, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Produkty Mr. ZIGGI łączą w sobie cechy nowoczesnych i tradycyjnych środków piorących. Są przebadane dermatologicznie, zwalczają roztocza i bakterie, są skuteczne w niskich temperaturach. Hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI to produkty proekologiczne, tworzone z myślą o ochronie środowiska.

Mr. ZIGGI – nowoczesna linia proekologicznych, hipoalergicznych i dezynfekujących środków do prania

Mr. ZIGGI to nowa linia hipoalergicznych i dezynfekujących środków do prania tkanin białych i kolorowych. Stworzona w odpowiedzi na wyjątkowe potrzeby konsumentów, łączy w sobie cechy tradycyjnych oraz nowoczesnych produktów do prania, zapewniając przy tym poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Środki dezynfekujące do prania Mr. ZIGGI przeszły testy dermatologiczne wymagane dla kosmetyków. Zostały również zarejestrowane jako produkty biobójcze w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Środki dezynfekujące do prania - hipoalergiczny Mr. ZIGGI

Mr. ZIGGI to środki do prania stworzone z myślą o ochronie środowiska

SKONCENTROWANA FORMUŁA

Produkty mogą zmniejszać zużycie wody podczas prania.

Mr. ZIGGI bardzo dobrze wypłukuje się z tkanin, nawet w przypadku przedozowania produktu (co często zdarza się w każdym gospodarstwie domowym).

PRODUKTY BIODEGRADOWALNE

Zostały przebadane pod kątem biodegradacji w Instytucie Chemii Przemysłowej.

Kartonowe opakowanie proszku Mr. ZIGGI w 60% pochodzi z recyklingu i można je przetworzyć w 100%.

PROEKOLOGICZNA PRODUKCJA

Produkty są wytwarzane przez firmę, która dba o środowisko.

Firma nawet 50% energii czerpie z paneli fotowoltaicznych i wdraża system zamkniętego obiegu wody. Przygotowuje także własną oczyszczalnię ścieków.

Hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI

Hipoalergiczne środki dezynfekujące do prania Mr. ZIGGI White i Color

Mr. ZIGGI to środki dezynfekujące do prania o właściwościach hipoalergicznych i składzie przyjaznym środowisku naturalnemu. To doskonałe rozwiązanie dla osób ze skłonnością do alergii, które szukają sposobu na bezpieczne i skuteczne pranie ubrań, bielizny czy pościeli. Testy dermatologiczne potwierdzają, że proszki i płyny Mr. ZIGGI są łagodne dla skóry i nie powodują podrażnień.

Delikatna formuła zarówno proszku, jak i płynu do prania nie tylko nie zawiera substancji uczulających, ale też ma wyjątkowe właściwości dezynfekujące. Oznacza to, że – w przeciwieństwie do zwykłych środków do prania – Mr. ZIGGI skutecznie zwalcza roztocza, bakterie i grzyby już w 40 stopniach Celsjusza. Dzięki temu nie musisz martwić się o tkaniny, które wymagają delikatnej pielęgnacji. To skuteczny środek dezynfekujący do prania w niskich temperaturach.

Środki do prania Mr. ZIGGI powstają z dbałością o ekologię na każdym etapie produkcji. W ich składzie nie znajdziesz fosforanów i zeolitów – szkodliwych dla środowiska substancji obecnych w zwykłych środkach piorących. Produkujemy je w Polsce i pakujemy w opakowania pochodzące z recyklingu nadające się w 100% do powtórnego przetworzenia.

Środki dezynfekujące do prania Mr. ZIGGI

HIPOALERGICZNOŚĆ I DEZYNFEKCJA JUŻ W 40 STOPNIACH CELSJUSZA

Środki do prania Mr. ZIGGI są hipoalergiczne. Przeszły pozytywnie nie tylko standardowe testy płatkowe i koszulkowe, ale również bardziej wymagające badania dermatologiczne. Produkty Mr. ZIGGI spełniają wymogi stawiane wyrobom kosmetycznym.

Środki dezynfekujące do prania Mr. ZIGGI nie zawierają żadnych alergenów powodujących uczulenia. Zwalczają bezpośrednie przyczyny powstawania alergii, czyli roztocza, bakterie i grzyby. Inne środki do prania zwalczają tylko alergeny i nie zapewniają tak dobrego efektu hipoalergicznego.

Środki Mr. ZIGGI jako jedyne na rynku dezynfekują już w 40 stopniach Celsjusza. Nie musisz dodawać do prania dodatkowych środków lub wyparzać prania w wysokiej temperaturze, narażając tym samym tkaniny na niszczenie. Wystarczy standardowe pranie i środek dezynfekujący do prania w niskich temperaturach, aby zwalczyć alergeny. Ubrania i pościel będą miały przy tym neutralny, delikatny, a nie chemiczny zapach.

Właściwości produktów Mr. ZIGGI zostały potwierdzone przez liczące się w Europie instytuty i uczelnie oraz zatwierdzone przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

PROEKOLOGICZNY SKŁAD I PRZYJAZNA DLA ŚRODOWISKA PRODUKCJA

Hipoalergiczne środki do prania Mr. ZIGGI nie zawierają fosforanów i zeolitów. Dlaczego jest to istotne? Fosforany i zeolity zaburzają wodny ekosystem, przyczyniają się do zaniku życia w rzekach i jeziorach. Co więcej, zeolity, jeśli nie zostaną dobrze wypłukane, mogą wpływać drażniąco na skórę.

Dzięki temu, że produkty Mr. ZIGGI nie zawierają fosforanów i zeolitów, nie działają negatywnie na środowisko i nie podrażniają skóry. Nie tylko skład sprawia, że produkty Mr. ZIGGI są proekologiczne. Dezynfekujące środki do prania wprowadzone na rynek przez Zygmunta Chajzera są wytwarzane tzw. metodą suchą. Taki proces produkcji pozwala zużyć nawet 70% mniej energii w porównaniu do metody mokrej, stosowanej przez większość producentów środków piorących.

Ponadto, zakład Clovin SA, który odpowiada za produkcję produktów Mr. ZIGGI, nawet 50% energii czerpie z paneli fotowoltaicznych. Wdraża też system zamkniętego obiegu wody technologicznej.

Mr. ZIGGI - środek dezynfekujący do prania w niskich temperaturach
Mr. ZIGGI - proszek i płyn do prania

SKUTECZNE I WYDAJNE PRANIE Z MR. ZIGGI

Mr. ZIGGI można zastosować do prania już w 20 stopniach Celsjusza. Środki usuwają nawet uporczywe plamy. Skład proszku chroni tkaniny kolorowe, a aktywny tlen sprawia, że białe tkaniny już po pierwszym praniu odzyskują świeżość.

Środki dezynfekujące do prania Mr. ZIGGI całkowicie rozpuszczają się w wodzie. Nie zostawiają smug i osadów na tkaninach. Dzięki temu ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

Zastosowana metoda produkcji sprawia, że proszek Mr. ZIGGI ma większy ciężar nasypowy w porównaniu do standardowych proszków. Oznacza to, że w opakowaniu Mr. ZIGGI jest go dwa razy więcej.

Mr. ZIGGI wystarczy na dłużej w porównaniu do innych produktów. Wystarczy 71,4 g żeby skutecznie wyprać 4,5 kg ubrań czy pościeli. Międzynarodowe Stowarzyszenia Mydła, Detergentów i Środków Czystości zaleca dozowanie na poziomie 75 g/4,5 kg, ale część producentów dalej rekomenduję dawkę 100 g lub więcej proszku.

POLSKA MARKA, POLSKA PRODUKCJA

Mr. ZIGGI to polska marka, której twórcą i ambasadorem jest Zygmunt Chajzer. Za skład środków do prania i produkcję odpowiada firma Clovin SA.

– Zależało mi na współpracy z firmą polską. Wiem, że potrafimy robić dobre rzeczy w dobrych cenach. Clovin ma swoją siedzibę w Czyżewie, na Podlasiu. W jednym z najmniej zanieczyszczonych regionów Polski. Właściciele firmy bardzo dbają o to, aby zachować ten stan – mówi Zygmunt Chajzer.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Mr. ZIGGI jest Europe Distribution Group Sp. z o.o. – Podjęcie współpracy z Zygmuntem Chajzerem w kwestii marki Mr. ZIGGI bardzo dobrze wpisuje się w naszą politykę. Dla Europe Distribution Group istotnym czynnikiem jest społeczna odpowiedzialność biznesu – mówi Krzysztof Górny, Prezes Zarządu Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Polski proszek Mr. ZIGGI - środek dezynfekujący do prania w niskich temperaturach

Przejdź do naszych artykułów i poradników

Zafarbowane ubrania, jak odbarwić zafarbowane ubrania?
Pranie czapki z daszkiem w pralce